Elit Grand Palas
Elit Perla Palas
Elit Yaşam Konakları
Sürdürülebilir Yaşam

Elit Yaşam Konakları Web Sitesi
www.elityasamkonaklari.com

Elit Yaşam Konakları E-Broşür (pdf)

Elit Yaşam Konakları'nda Yaşam Sizi Bekliyor.

Elit Yaşam Konakları, yapı tasarım, uygulama ve inşaatı Delmar Yapı & İnşaat ile JBS Development, LLC USA şirketlerinin ortak girişim ve yatırımları ile yapılmıştır.

Pendik-Kurtköy bölgesinin en az imar yoğunluğuna sahip bölgesinde kurulmuştur.17.333 m² alan üzerinde, %82 'si yeşil alan ve rekreasyon alanıdır.

Toplam İnşaat Alanı: 10.367 m²

 

Dünyanın en gözde şehri İstanbul'un hızla gelişen alanlarından biri olan Kurtköy, Sabiha Gökçen Havalimanı, bölgeyi uluslararası üne kavuşturan İstanbul Park, Pendik Ro-Ro limanı, Marina Projesi, Elit Yaşam Konakları'nın hemen yakınında Via-Port alışveriş merkezi ile yakında açılması öngörülen İstanbul Anadolu Yakası'nın uluslararası yeni fuar merkezi ile her geçen gün gelişerek yaşam sevdalıları için bir cazibe, ticaret ve turizm merkezine dönüşüyor.

Elit Yaşam Konakları doğal orman bölgesine yakınlığı, birkaç dakika mesafedeki Sabiha Gökçen Havalimanı, Avrupa yakasındaki Halkalı ve Asya yakasındaki Gebze ilçelerini birleştiren Marmara-ray Projesi, E-5 ve Tem Otoyolu'na yakınlığı, toplu taşıma araçları ile Kadıköy, Kartal ve Pendik'ten hızlı ve kolay ulaşım imkanları ile her an hayatın içindesiniz.

Aydos Ormanı'nın manzarası, çam ormanlarının temiz havası ile göze çarpan Kardelen Korusu'na komşu olan yeşil vadide konumlanan 3988 ada 1 no'lu parselin 1/1000 uygulama planlarında üç tarafı yeşil park alanı olarak tayin edilmiş olup koruma altındadır.

Elit Yaşam Konakları, hepsi bahçe içinde, 68 m² stüdyo dairelerden 5 yatak odalı 248 m² konaklara, çatı dubleks tiplerden bahçe dubleks villalara kadar anahtar teslimi farklı ev seçenekleriyle hayallerinize farklı boyutlar katıyor. Konak stiline getirdiği yepyeni bakış açısıyla sıkıcı olmayan, kişilikli, kaliteli, elit, rafine, konforlu bir yaşam vaat ediyor.

ELİT YAŞAM KONAKLARINDA NELER VAR?

 • Aydos Ormanı manzarası
 • Kardelen Korusu komşuluğunda doğal parkur
 • %81'i yeşil olarak projelendirilmiş rekreasyon alanları
 • Genel açık park ve dinlenme alanları
 • Özenle peyzaj tasarımı yapılan yeşil alan ve bahçeler
 • Rengârenk çiçek bahçeleri içinde yürüyüş ve koşu parkuru
 • Açık havuz - kapalı havuz - çocuk yüzme havuzu
 • Yeşillikler içinde ahşap güneşlenme terasları
 • Kapalı spor salonu, aktivite merkezi
 • Açık spor alanları, oyun parkları
 • Kulüp binası, sauna
 • Tenis, basketbol ve voleybol sahası
 • Her konuta özel açık otopark

TEKNOLOJİK ALTYAPI

Yüksek Kalite Standardı

İnsan sağlığı, güvenlik ve çevre bilinci konularında titiz davranan Delmar Yapı & İnşaat geçerli tüm inşaat yönetmelik ve düzenlemelerine uygun seçkin malzeme, yetkin iş gücü ve en yüksek kalite standartlarında estetik, teknolojik yapılar üretirken müşteri mutluluğunu daima ön planda tutan hizmet anlayışındadır.

Elit Yaşam Konakları son Deprem Yönetmeliği, T.S.500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları,4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun ileri teknoloji ile üretilmiştir. Detaylı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve betonarme taşıyıcı sistem kullanılmıştır. İç, dış duvarlarına ve temellerine kusursuz ısı,ses ve su izolasyonu için mantolama yapılmıştır.

 • Güvenlik kontrollü ana giriş ve çıkış, site çevresinde kameralı güvenlik sistemi
 • Blok kapısı ile konuşma, blok kapısına gelen kişiyi görme imkânı tanıyan daire içi görüntüye sahip interkom sistemi
 • Sosyal tesisler ile giriş güvenli noktalarından ve konutunuzdan görüşme İmkânı
 • Sitedeki tüm blokların asansörlerinin, hidroforların, genel mekân aydınlatmalarının enerji ihtiyacını karşılayabilecek jeneratör sistemi
 • Bina TV tesisatlarında kablolu yayın ve Digitürk sistemi
Evlerin güvenliğini sağlayan modern donanım, 24 saat görev başında güvenlik ekibi, interkom sistemiyle bahçe ve çocuk alanları dahil tüm sitenin kamera ile izlenmesini sağlayan özel güvenlik sistemi sayesinde huzur ve mutluluğunuz her zaman güvende olacak

Size Özel Bir Dünya.

Elit Yaşam Konakları size, şehrin içinde ama kalabalığından uzak, Aydos Ormanlarının vadisinde, yeşilin her tonunu bulacağınız, rengarenk çiçekli bahçenizde doğa ile iç içe, gerçek huzur ve keyfi tadacağınız sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Mimari geleneğimize getirdiği yüksek teknolojik standartlar, çağdaş sistemler, sosyal ve sportif olanaklar ile modern bahçeli ev ortamı sunuyor.

Elit Yaşam Konakları'nda hayatı kolaylaştıran, güzelleştiren ve fark yaratan birçok ayrıntıyla kendinize özel bir dünya keşfedeceksiniz. Bahçe konsepti oluşturularak projelendirilen Elit Yaşam Konakları'nda, kalabalık hissi veren yapılar yerine, mimariyi sanata dönüştüren ve doğayla bütünleştiren yaşam alanları sizleri bekliyor. Temeli, mutluluk için kurulan düşlerle atılan yapılar, arazideki konumlarıyla tekdüzeliği kıran, etkileyici ve kimliği olan bir siluet oluşturuyor. Sizi yoğun yaşam atmosferinden kurtarmak için doğal güzelliklere sahip çamlar içinde bulunan vadi ile uyumlu mimari yerleşim planlaması sayesinde birbirinin panoramasını engellemeyen 88 bağımsız bölüm bulunuyor. Elit Yaşam Konakları'nda hayatı kolaylaştıran, güzelleştiren ve fark yaratan birçok ayrıntıyla kendinize özel bir dünya keşfedeceksiniz.

Çiçekler Karşılayacak Sizi

82'si yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılan Elit Yaşam Konakları'nda kesintisiz orman manzarası, doğa ve insan birlikteliğinin yeniden yorumlanarak hayata geçirildiği, uzmanlarca yapılan özel peyzaj uygulamaları ve çevre düzenleme içinde öyle zarif ki, güzellikleri ve büyülü kokularıyla manolya ağaçları karşılıyor sizi.

Doğa Kapınıza Kadar Eşlik Ediyor

Elit Yaşam Konakları'nda yeşilin dinginliğini yaşam alanınıza ait bahçelerden, cephelere ve rekreasyon alanlarına kadar hayatınızın her anında yaşayacaksınız.

Site içi aydınlatma sistemi ile geceleri renkler çiçek açarken yaşam alanlarınızda, göz zevkiniz asla solmayacak. Bin bir çiçek ve çam kokuları içinde çocuklarınızla çıktığınız akşam yürüyüşlerinde masal dünyasının bahçelerine yolculuğa çıkacaksınız.

Her Gün Tatil Keyfi

Yaz-kış kullanabileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzları kendinizi her an bir tatil köyünde gibi hissedebilmeniz için. Siz serinleyip, suyun keyfini çıkartırken çocuklarınız da özel olarak tasarlanan çocuk yüzme havuzunda eğlenebilecek.

Eğlence ve Sımsıcak Dostluklar. 

Modern mimarisi ve Elit Yaşam Konakları'nın Kulüp Binası'nda her zaman paylaşılmayı bekleyen dostluklar bulacaksınız. Siz kahvenizi yudumlayıp komşuluklar kurarken, çocuklarınız da özel oyun parkında birlikte büyüyecekleri yeni arkadaşlarla tanışacak.

Elit Yaşam Konakları'nda Her Yol Mutluluğa Çıkıyor

Sizi havuz, spor merkezi ve sosyal tesislere ulaştıran ana yaya arteri "sessiz yol" özelliğinde. Bu yolda ilerlerken attığınız her adımda doğanın renkleriyle gözlerinizi, kuşların müziği ile ruhunuzu dinlendirecek çiçeklerle dostluklar kuracaksınız.

Doyasıya Spor ve Heyecan

Elit Yaşam Konakları'nda sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam için gereken tüm olanakları bulacaksınız. Dilerseniz tenis kortu, basketbol, voleybol sahalarında günün stresinden uzaklaşıp keyifli dakikalar geçirecek, dilerseniz fitness merkezinde formunuzu koruyacak ya da özel jogging parkurlarında doğayla baş başa spor yapmanın tadındı çıkartacaksınız.

Müstakil bahçeleri, geniş verandaları ile yaşamı sanata dönüştüren konaklar. Bahçeye açılan geniş salon, yemek odaları ve mutfakları ile de Aydos Vadisindeki uyumu ve doğayı evinize taşıyor. Bu konaklar, tüm özellikleri ile 186 m² içinde yaşamaya değer bir dünya vaat ediyor. 3+ 1 186 m² ve 182 m² olarak tasarlanmış köşe ve orta konumlu konaklara ailelerin birlikte ama özel yaşamlarına değer katacak tüm ayrıntılar düşünüldü, sevdiğiniz dostlarınızla müstakil kullanımlı bahçelerinizde her zaman tatil keyfi sürebilirsiniz. Geniş yaşam alanları ve büyük bahçeleri ile bahçe dubleksler yaşamınıza farklı boyutlar getiriyor. 5+ 1 248 m² olarak tasarlanmış olan bahçe dublekslerde fonksiyonel ve konforlu bir hayat için her katta banyolar ve çok amaçlı kullanıma uygun alanlar yer almakta. Tüm sakinleri ön cephelerinden sitenin kesintisiz yemyeşil peyzajı ile karşılarında kalıcı olarak yeşillendirilmiş park alanını seyredecekler. Arka cephelerinde ise Kardelen Korusu'nun tertemiz havası ve manzarasını yaşayacaklar. Toplam 14 bağımsız birimden oluşan bu bloklarda 68 m² ve 164 m² arasında değişen bahçe kullanımlı tiplerden, stüdyo ve 3+1 dairelere farklı seçenekler bulunmakta.