Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

ÖNCE TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ, SONRA AVRUPANIN EN İYİSİ, ŞİMDİ DE DÜNYANIN EN İYİ REZİDANS PROJESİ ELİT GRAND PALAS SEÇİLDİ.

Londra'da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards'da Elit Grand Palas ; bu yıl 78 ülkeden 7 binin üzerinde proje arasından 68 jüri üyesinin oybirliği ile “Dünyanın En İyi Rezidans Projesi” ödülünü almaya hak kazandı. Bu yıl Türkiye'de ve Avrupa'da bu ödülü almaya hak kazanan tek Proje Elit Grand Palas oldu. Dünya birinciliği ödülü ile de Delmar Yapı, yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.

DELMAR YAPI AVRUPA'NIN DA YILDIZI OLDU!

"Avrupa Gayrimenkul Oscarları" olarak da bilinen "European Property Awards' ödülleri 24 Eylül'de Londra' da düzenlenen gecede sahiplerine teslim edildi. Delmar Yapı ELİT GRAND PALAS projesiyle rekor üstüne rekor kırdı. Gecenin en çok ilgi gören firması Delmar Yapı tam 10 ödül alarak Avrupa'nın en çok ödül alan inşaat firması oldu ve Türkiye'ye büyük bir gurur yaşattı.

4500’e yakın projenin yarıştığı European Property Awards'da geleneksel Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan ELİT GRAND PALAS ile 3 tanesi “Avrupa’nın en iyisi” olmak üzere 5 dalda 8 ödül, Aralık ayında hayata geçecek olan ELİT PERLA PALAS projesi ise 2 ödül alan Delmar Yapı, Türk konut sektörünün gururu oldu.

ELİT GRAND PALAS, 208 metrelik görkemli cephesi, iç avlu bahçesi, Selçuklu ve Osmanlı motifleri gibi çok farklı kültürleri bir araya getiren ve günümüz teknolojisiyle yorumlanarak tasarlanan mimarisiyle AVRUPA'NIN EN İYİ REZİDANS MİMARİ PROJESİ" ödülünün;

İçerdiği rezidans daireleri, sosyal alanları, yeşil alanları ve yaşam standartlarını yükselten hizmetleriyle AVRUPA'NIN EN İYİ BÜYÜK PROJE GELİŞTİRME ödülünün;

Buz pateni pistinden bowling salonuna, golf sahasından tırmanma duvarına, loungedan restoran ve café alanlarına kadar Türkiye'de eşi görülmemiş, 4 buçuk ve 6 buçuk metrelik tavan yüksekliğine sahip sosyal aktivite alanlarıyla AVRUPA'NIN EN İYİ SOSYAL AKTİVİTE ALANLARI GELİŞTİRME PROJESİ" ödülünün sahibi oldu.

Ayrıca, En İyi Rezidans Mimari Projesi, En İyi Büyük Proje Geliştirme, En İyi Sosyal Aktivite Alanları Geliştirme Projesi ve En İyi Rezidans Projesi Ödüllerinden 5 YILDIZ alarak bu alanlarda Türkiye’nin en iyisi seçildi.

3 dalda Avrupa'nın en iyisi seçilen ELİT GRAND PALAS, Avrupa'yı dünya finalinde temsil etme hakkını da kazandı. Avrupa'yı 3 dalda temsil edecek tek proje olarak da yarışma tarihine geçti. Tüm bu başarıların yanında ELİT GRAND PALAS " European Property Awards"dergisinin kapak yıldızı seçildi.

Delmar Yapı'nın 2012 Aralık ayında teslim edilecek olan, saray konseptindeki bir diğer projesi ELİT PERLA PALAS ise, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Rezidans - Otel konseptiyle "En İyi Karma Proje Geliştirme Ödülü'nde 5 YILDIZ, En İyi Büyük Proje Geliştirme dalında ise "Önerilen Proje" ödülünü alarak başarısını kanıtladı.

Aldığı bu ödüllerle rekorlar kıran ve yarışma tarihine geçen Delmar Yapı; Türkiye'den bugüne kadar tek seferde en çok ödül alan inşaat firması oldu. Ayrıca ELİT GRAND PALAS projesi, bu sene Avrupa'nın en çok ödül alan projesi oldu.

Türkiye'ye haklı bir gurur yaşatan Delmar Yapı, projelerine güvenerek yatırım yapanları da aldığı bu ödüllerle onurlandırmış oldu. Delmar Yapı projelerinin Avrupa'nın Gayrimenkul Oscarları'nda rekor kırarak birçok ödüle sahip olması, projelerin değerini katbekat artırırken aynı zamanda yatırımcısına da kazandırdı.

European Property Awards'da Delmar Yapı'nın ödül aldığı kategoriler şunlar;

Elit Grand Palas:

- En İyi Rezidans Proje Ödülü – Dünya'nın En İyisi

- En İyi Rezidans Mimari Proje Ödülü – Avrupa’nın En İyisi

- En İyi Büyük Proje Geliştirme Ödülü – Avrupa’nın En İyisi

- En İyi Sosyal Aktivite Alanları Geliştirme Projesi Ödülü – Avrupa’nın En İyisi

- En İyi Rezidans Mimari Proje Ödülü – 5 YILDIZ

- En İyi Büyük Proje Geliştirme Ödülü – 5 YILDIZ

- En İyi Sosyal Aktivite Alanları Geliştirme Projesi Ödülü – 5 YILDIZ

- En İyi Rezidans Projesi Ödülü – 5 YILDIZ

- En İyi Sosyal Aktvite Alanları Mimari Proje Ödülü – Önerilen Proje

Elit Perla Palas:

- En İyi Karma Proje Geliştirme Ödülü – 5 YILDIZ

- En İyi Büyük Proje Geliştirme Ödülü – Önerilen Proje