Hakkımızda
Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz
Kalite ve Çevre
Teknoloji
Mimari
Basın Odası

Yüksek Kalite Standardı

İnsan sağlığı, güvenlik ve çevre bilinci konularında titiz davranan Delmar Yapı & inşaat geçerli tüm inşaat yönetmelik ve düzenlemelerine uygun seçkin malzeme, yetkin iş gücü ve en yüksek kalite standartlarında estetik, teknolojik yapılar üretirken müşteri mutluluğunu daima ön planda tutan hizmet anlayışındadır.

Elit Yaşam Konakları son Deprem Yönetmeliği, T.S.500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları,4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun ileri teknoloji ile üretilmiştir. Detaylı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve betonarme taşıyıcı sistem kullanılmıştır. İç, dış duvarlarına ve temellerine kusursuz ısı, ses ve su izolasyonu için mantolama yapılmıştır.

  • Güvenlik Kontrollü Ana Giriş ve Çıkış, Site Çevresinde Kameralı Güvenlik Sistemi
  • Blok Kapısı ile Konuşma, Blok Kapısına Gelen Kişiyi Görme İmkânı Tanıyan Daire İçi Görüntüye Sahip İnterkom Sistemi
  • Sosyal Tesisler ile Giriş Güvenli Noktalarından ve Konutunuzdan Görüşme İmkânı
  • Sitedeki Tüm Blokların Asansörlerinin, Hidroforların, Genel Mekân Aydınlatmalarının Enerji İhtiyacını Karşılayabilecek Jeneratör Sistemi
  • Bina TV Tesisatlarında Kablolu Yayın ve Digitürk Sistemi

Evlerin güvenliğini sağlayan modern donanım, 24 saat görev başında güvenlik ekibi, interkom sistemiyle bahçe ve çocuk alanları dâhil tüm sitenin kamera ile izlenmesini sağlayan özel güvenlik sistemi sayesinde huzur ve mutluluğunuz her zaman güvende olacak.

DELMAR ELİT PERLA PALAS İNŞAAT YAPI SİSTEMİ

Elit Perla Palas'ın tüm tasarım ve statik hesapları ülkemizde yürürlükte olan Türk standartları ve 1998 Türk Deprem Yönetmeliği'ne göre yapılmış durumda. Betonarme taşıyıcı sistemin beton kalitesi, ortalama standartların üzerinde C30 olup, beton çeliği sınıfı ise ST3'tür. Blok cephelerinde ısı izolasyonu yapılıp, cephede özel mimari tasarım prekast kat silmeleri, söveler ve paneller yer alıyor. İç koridor cephelerinde alüminyum giydirme cephe kullanılıyor. Radye temel üzerindeki taşıyıcı sistem, betonarme karkas olarak hazırlandı. TSE 825 mantolama tekniği ile ısı yalıtımı gerçekleştirildi. Elit Perla Palas' ta ses geçirimsizliği sağlanmış son sistem yapı kalitesi bulunuyor.

MEKANİK TESİSAT

Elit Perla Palas'ta;Merkezi, otomatik kontrollü havalandırma, ısıtma ve soğutma(air-conditioning) sistemi, Otomatik kontrollü, yüksek verimli doğalgaz kazanlarından oluşan merkezi ısıtma sistemi, Isı ölçer sistemi, daire içlerinde zeminden kılıflı borularla dağıtım ve projesine uygun konvektör ve/veya panel radyatörler, banyolarda havlu panel ısıtıcılar, Bireysel faturalandırma sistemli 24 saat merkezi sıcak su, pis su şaftlarında sessiz boru sistemi, Deprem sensörlü doğalgaz sistemi, kanallı soğutma ve havalandırma sistemi Otopark otomasyonu, dairelerde müstakil havalandırma ve soğutma; VRV veya mini chiller sistemi bulunacaktır. Isıtma ve sıcak su sistemi merkezidir. Bireysel pay ölçer ile her daire tesisatlandırılacaktır.

YANGIN TESİSATI

Erken uyarılı sprinkler yangın söndürme, tüm ortak alanlarda, otoparklarda ve daire içindeki bütün odalarda yangın söndürme-sprinkler sistemi, blok içlerinde 3 adet basınçlandırılmış yangın merdiveni, kat hollerinde yangın söndürme hortumları ve tüplerinin yer aldığı yangın dolapları,güvenlik merkeziyle bağlantılı otomatik yangın sistemi sayesinde binanın yangın güvenliği en üst düzeyde sağlanacaktır.

ELEKTRİK TESİSATI

Bina otomasyonu ve faturalamaya uygun elektronik sayaçlar, hayat koruyucu kaçak akım rölesi, zehirli gaz çıkarmayan halojensiz kablo tesisatı, yıldırımdan korunma tesisatı ve paratoner, topraklama tesisatı, otomatik olarak devreye giren merkezi jeneratör, son sistem uydu ve kablolu TV altyapısı, her dairede telefon hattı, hızlı kablosuz internet için ADSL alt yapısı, kaçak akım röleli, buatsız elektrik tesisatı Elit Perla Pelas projesinde güvenli¤iniz ve rahatınız için düşünülen ayrıntılardan...